• flag
  • flag
  • flag
  • flag
  • flag
  • flag

Keep in Touch

לפרטים והזמנות צרו קשר עכשיו

04-6821771

מרכז מבקרים

סרט

במרכז המבקרים 'עולם הקבלה' ניתן לצפות בסרט קצר בן 15 דקות על הקבלה של צפת. הסרט כולל הסבר על תורת הקבלה, מקובלי צפת של המאה ה-16, ההיסטוריה הרוחנית של צפת, ספר הזוהר ועוד. הסרט מוקרן ב- 4 שפות: עברית, אנגלית, ספרדית, רוסית.

סרטון נוסף 'האור של צפת' חושף את הויזואליה המרהיבה של צפת, ומסביר את סוד הקסם והאנרגיה הרוחנית המיוחדת של העיר.

 

תחנת מדיה אינטראקטיבית

במרכז המבקרים יש תחנת מדיה עם מסך מגע לשימוש עצמי. ניתן להשתמש בה ללימוד רזי הקבלה, סדנת 'הסוד' על משמעות שם האדם, וללמוד על אטרקציות וחוויות מיוחדות בצפת.

ספריה עשירה

במרכז 'עולם הקבלה' קיימת סיפריית קבלה עשירה לשימוש המבקרים. בשנים האחרונות יש יבול רב של ספרות קבלית בשפות שונות, כך שגם מתחילים בלימוד חכמת הקבלה יוכלו להתמצא בלימוד עצמי, או להסתייע בצוות מרכז הקבלה של צפת להעמקת הלימוד.

חנות וגלריה

חנות 'עולם הקבלה' – בחנות ניתן לרכוש אמנות קבלית ייחודית כגון תמונות יפהפיות עם כיתובים קבליים, ציורים ממיטב אמני הקבלה של צפת, סגולות וקמעות קבליות כמו ספר הזוהר וספר החת"ת (חומש, תהילים, תניא) ממוזערים במיקרופילם, ספרי קבלה, תכשיטי קבלה ייחודיים ועוד.

מרכז המבקרים ממוקם בלב העיר העתיקה של צפת במבנה עתיק בן מאות שנים. ניתן לצאת ממנו לסיור קסום בחפירות הארכיאולוגיות אל צפת של המאה ה-16, להנות מתצפיות נוף מרהיבות ולבלות שעות ארוכות וקסומות במתחם גלריית האמנות הצמוד.

להזמנת החוויה שלכם התקשרו 04-6821771
office@tzfat-kabbalah.org

חוויות נוספות

קבלה תור היא מפעיל התיירות המקצועי של 'מרכז הקבלה של צפת'.

מרכז הקבלה של צפת, הינו מוסד ללא כוונות רווח (עמותה רשומה 580479145), שנוסד ע"י 'שותפות ביחד' של הסוכנות היהודית עם הפדרציה היהודית של פאלם ביץ', פלורידה.